gov.ua Державні сайти України
Пошук

Черкащина: проведено превенції з працівниками лікарень м. Христинівка

13 жовтня 2021

У закладах охорони здоров’я Черкащини триває превентивна робота з метою профілактики захворюваності медичних працівників на COVID-19 та запобігання нещасним випадкам під час експлуатації кисневого устатковання.

Посадові особи Управління Держпраці відвідали з превентивними візитами Комунальні некомерційні підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Христинівської міської ради та «Христинівська багатопрофільна лікарня».

Як відзначили під час заходів фахівці Управління, дотримання прав громадян на безпечні та здорові умови праці є головним принципом державної політики у сфері охорони праці. Основними умовами профілактики виробничого травматизму є ретельна організація на виробництвах заходів з дотримання вимог охорони праці та суворий контроль за їх виконанням усіма працівниками.

Під час нарад проаналізовано причини виробничого травматизму в закладах охорони здоров’я, розглянуто основні організаційні заходи щодо попередження виробничого травматизму, а саме: якісне проведення інструктажу та навчання працівників, залучення їх до роботи за спеціальністю, здійснення постійного керівництва та нагляду за роботою, організація раціонального режиму праці та відпочинкузабезпечення робітників засобами захисту, виконання правил безпечної експлуатації обладнання тощо.

Відповідальним особам підприємств надано консультації та докладні відповіді на питання щодо профілактики інфікування на COVID-19.