gov.ua Державні сайти України
Пошук

Черкащина: про безпеку опалювального сезону йшлося під час зустрічі з керівництвом обласної ТЕЦ

19 листопада 2020

Фахівці Управління Держпраці у Черкаській області провели робочу зустріч з керівництвом і працівниками Вiдособленого пiдроздiлу «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно». Під час проведення превентивних заходів з працівниками підприємства обговорено питання безпечної експлуатації опалювального обладнання та попередження виробничого травматизму.

Спеціалісти служби охорони праці Черкаської ТЕЦ доповіли, що в повному обсязі завершено підготовку енергетичного устаткування підприємства до опалювального періоду 2020-2021 р. Так, у третьому кварталі запустили в роботу паровий котел ст.№7, на якому виконано перелік ремонтно-відновлювальних робіт. Вищезазначене обладнання виконує основну роль при виробництві теплової й електричної енергії на Черкаській теплоелектроцентралі та завдяки цьому устаткуванню містяни отримують у свої будинки тепло і гарячу воду.

Як зазначено під час зустрічі, у рамках виконання Інвестиційної програми ПрАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ) на 2020 рік, задля забезпечення надійної роботи підприємства здійснено заміну силового трансформатора ст.№3 на новий, який забезпечить продовження терміну експлуатації основного станційного обладнання. Фахівці ТЕЦ відремонтували парову турбіну №3, що працює разом з цим трансформатором. Під час капітального ремонту здійснено повний комплекс робіт із відновлення та заміни запчастин турбінного устаткування

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Черкаській області акцентували увагу на обов’язковості дотримання вимог нормативно-правових актів під час монтажу, ремонту, експлуатації теплового обладнання, доповіли про стан виробничого травматизму у регіоні, ознайомилися з устаткуванням котло-турбінного цеху Черкаської ТЕЦ.