gov.ua Державні сайти України
Пошук

Черкащина: працівникам ТОВ «Тальнівський щебзавод» і ТОВ «Євровибухпром» – про безпечне поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення

25 січня 2021

Посадові особи Управління Держпраці у Черкаській області провели семінар для керівництва та працівників ТОВ «Тальнівський щебзавод» та «Євровибухпром».

Під час превентивного заходу було роз’яснено права та обов’язки працівників і роботодавців відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці», обговорено питання, які виникають під час виконання робіт з підвищеною небезпекою при розробці родовищ корисних копалин. Надано методичну допомогу щодо дотримання вимог Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом (НПАОП 0.00-1.24-10), Правил охорони праці під час експлуатації електроустаткування та електромереж на відкритих гірничих роботах (НПАОП 0.00-1.58-12), Правил з охорони праці під час експлуатації великовантажних автомобілів та інших технологічних транспортних засобів під час розробки рудних і нерудних копалин відкритим способом (НПАОП 0.00-1.72-14), Правил безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення (НПАОП 0.00-1.66-13), Технічних правил ведення вибухових робіт на денній поверхні (НПАОП 0.00-1.67-13).

Також поінформовано про небезпечні фактори та вимоги охорони праці щодо безпечного виконання підривних робіт згідно з вимогами Правил безпеки під час поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення (НПАОП 0.00-1.66-13) та Технічних правил ведення вибухових робіт на денній поверхні (НПАОП 0.00-1.67-13).

Керівництву товариства надано консультації щодо виконання нарядної системи для працівників, які залучаються до робіт з підвищеною небезпекою та проведення для них навчання й перевірки знань з питань охорони праці.

Окремо увагу учасників заходу звернуто на стан виробничого травматизму у гірничодобувній промисловості та вказано на шляхи його запобігання.