gov.ua Державні сайти України
Пошук

Черкащина: працівникам медичних закладів наголошено на вимогах безпечної експлуатації кисневих балонів

20 листопада 2020

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Черкаській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівництвом і працівниками Комунальних некомерційних підприємств «Черкаська міська інфекційна лікарня» та «Черкаський обласний наркологічний диспансер Черкаської обласної ради».

Фахівці поінформували учасників зустрічей щодо безпечної експлуатації кисневих балонів і систем трубопроводів з киснем, шляхів запобігання нещасним випадкам під час експлуатації кисневих балонів, які використовуються при лікуванні хворих на COVID-19.

Працівникам лікарень наголошено на ризиках, які можуть виникнути під час експлуатації кисневих балонів, кріоциліндрів, концентраторів та трубопроводів з киснем.

Увагу медичних працівників акцентовано на обов’язковості розроблення інструкцій з охорони праці щодо проведення робіт з експлуатації, транспортування кисневих балонів (кріоциліндрів), систем трубопроводів з киснем та здійснення згідно неї вказаних робіт, необхідності призначення відповідальних працівників за справний стан і безпечну експлуатацію кисневих трубопроводів та посудин, що працюють під тиском, дотримання умов зберігання, експлуатації балонів, утримання їх у справному стані, згідно з вимогами нормативно-правових актів з охорони праці, експлуатаційно-технічної документації заводів-виробників та актів підприємства з охорони праці.

Керівникам закладів охорони здоров’я надано інформаційно-методичні матеріали Держпраці щодо безпечної експлуатації кисневих балонів, установок, кисневих трубопроводів.