gov.ua Державні сайти України
Пошук

Житомирщина: проведено перевірку знань з охорони праці посадових осіб підприємств та організацій

28 листопада 2019

Своєчасне навчання та систематичне підвищення рівня знань посадових осіб та працівників з питань охорони праці – фундаментальна основа безпеки на виробництві, необхідна умова вдосконалення управління охороною праці та забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання виникненню виробничого травматизму.

Відповідно до статті 18 Закону України «Про охорону праці» посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу і періодично, один раз на три роки, проходять навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці.

Так, 27 листопада 2019 року фахівці Управління Держпраці у Житомирській області спільно з викладачами ДП «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці» провели засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб, які пройшли навчання на базі Учбово-методичного центру федерації профспілок Житомирської області.

Зокрема, відповідно до вимог Типового положення про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, комісія Управління Держпраці на чолі з начальником відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Віктором Пономарчуком перевірила знання суб’єктів господарювання області з питань безпечного виконання робіт на висоті.

Під час заходу представники підприємств показали задовільні знання нормативно-правових актів з охорони праці. Результат перевірки знань оформлений протоколом засідання комісії.