gov.ua Державні сайти України
Пошук

Запобігання виробничому травматизму: кожен роботодавець Миколаївщини має бути впевненим у безпеці працівників

14 червня 2019

На нараді у Державній службі з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Миколаївські області розглядалися чинники, які впливають на «якість» організації роботи з охорони праці.

На запрошення керівництва закладу участь у заході взяв головний державний інспектор управління Держпраці у Миколаївській області Дмитро Іваськевич.

Посадовець наголосив на необхідності постійної уваги до питань охорони праці та навів відповідні доводи.  Так, рівень травматизму на підприємствах, в установах та організаціях соціально-культурної сфери у минулому році набув високих показників. І все це, попри те, що діяльність суб’єктів господарювання зазначеної сфери, відповідно до встановлених критеріїв, здійснюються з незначним ступенем ризику.

З огляду на події, які відбуваються в країні, зокрема,  пов’язані з травмуванням та смертельними нещасними випадками з працівниками, посадовець наголосив на обов’язковості проведення щорічного вимірювання контурів заземлення, своєчасного отримання групи допуску до роботи відповідального за електрогосподарство, здійснення моніторингу за станом будівель, споруд та інженерних комунікацій,  оновлення інструкцій з охорони праці та здійснення контролю за їх додержанням.

З метою забезпечення належної організації роботи в державному органі  у сфері охорони праці Дмитро Іваськевич рекомендував скласти графіки, які допоможуть узагальнити заходи з питань охорони праці та  синхронізувати їх.