gov.ua Державні сайти України
Пошук

Закарпаття: в ефірі обласного радіо говорили про тіньову зайнятість та шляхи її усунення

12 лютого 2020

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Василь Грицик поінформував слухачів Українського радіо про ситуацію, яка склалася останнім часом в країні з нелегальним працевлаштуванням, та розповів про заходи, які здійснюють державні інспектори праці з метою подолання тіньової зайнятості.

Посадовець відповів на низку питань, які прозвучали в ефірі радіоканалу. Зокрема, проаналізував причини виникнення тіньової зайнятості. Разом з ведучою намагався розібратися, чому люди погоджуються на нелегальні схеми влаштування на роботу і пояснив чому не варто цього робити.

Також розповів  про негативні наслідки тіньової зайнятості для роботодавців і найманих працівників, назвав нові розміри штрафних санкцій, передбачені за допущення порушень законодавства про працю, повідомив про останні зміни, що відбулися в трудовому законодавстві.

Під час розмови Василь Грицик звернув увагу слухачів на можливі ризики нелегальної праці та наголосив:  подолати це явище можливо, але тільки за умови спільного бажання і прагнення держави та громадськості.