gov.ua Державні сайти України
Пошук

Закарпаття: У рамках семінару-навчання в Управлінні Держпраці обговорили актуальні питання наглядової діяльності

13 листопада 2019

Заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Володимир Горєв провів семінар-навчання для працівників Управління. Основна мета заходу – запобігти допущенню недоліків та помилок під час  здійснення галузевими інспекторами Управління контрольно-наглядової діяльності.

Посадовець насамперед наголосив, що державна політика в галузі охорони праці базується на принципах пріоритету життя і здоров’я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці.  Тому підвищення ефективності заходів державного нагляду (контролю) з цих питань залишається одним із основних напрямків діяльності фахівців Управління Держпраці у Закарпатській області.

Учасники семінару проаналізували чинну нормативну базу, якою повинні керуватися під час проведення перевірок. Водночас Володимир Горєв звернув увагу на ті законодавчі акти та державні стандарти, котрі вже втратили чинність. Окремо присутні обговорили, нормативні документи, дія яких поширюється на сферу діяльності конкретних суб’єктів  господарювання. Йшлося також про важливість дотримання процедурних строків, необхідність правильного визначення дати складання розпорядчих документів тощо.

На завершення, учасники навчання проаналізували деякі наявні у їхній роботі недопрацювання, отримали рекомендації щодо усунення вказаних недоліків.