gov.ua Державні сайти України
Пошук

Закарпаття: на засіданні комісії з розслідування випадків гострих професійних захворювань – про здійснення профілактичних заходів

17 грудня 2020

Посадові особи відділу з питань гігієни праці та експертизи умов праці Управління Держпраці у Закарпатській області взяли участь у засіданні комісії з розслідування випадків гострих професійних захворювань, що проходило в Ужгородській центральній міській клінічній лікарні.

Під час засідання посадовці принагідно ознайомили присутніх із загальною епідемічною ситуацією в області та проаналізували найпоширеніші причини інфікування медичних працівників коронавірусною інфекцією.

Члени комісії серед інших розглянули й низку організаційних питань, які, зокрема, стосувалися оперативного та якісного проведення розслідувань вказаних випадків, якнайшвидшого усунення причин гальмування процесу розслідування тощо.

Водночас посадовці Управління Держпраці звернули увагу керівництва медустанови на необхідність регулярного здійснення профілактичної роботи, спрямованої на недопущення інфікування COVID-19 та поширення захворювання серед медичних працівників. Насамперед вказали на важливість проведення позапланових інструктажів, забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, особливо працівників відповідних категорій та проведення з ними тренувальних занять щодо використання ЗІЗ.