gov.ua Державні сайти України
Пошук

За підміну трудових відносин цивільно-правовими на підприємство накладено штраф у сумі понад 3 мільйони гривень

07 березня 2019

Інспектори праці Управління Держпраці у Тернопільській області у лютому 2019 року здійснили інспекційне відвідування товариства з обмеженою відповідальністю, що надає медичні послуги громадянам. Під час інспекційного відвідування виявлено, що 24 медичні працівники виконували трудові функції за договорами цивільно-правового характеру.

Відтак, за допущення до роботи працівників без належного оформлення трудових відносин власнику підприємства доведеться сплати до державного бюджету України штраф у сумі 3 004 560 грн.

Управління Держпраці у Тернопільській області нагадує: безпідставне укладання договорів ЦПХ, допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків – ЗАБОРОНЕНО! Штраф за таке порушення становить 125 190 грн за кожного не задекларованого працівника.