gov.ua Державні сайти України
Пошук

З представниками підприємств лісової галузі Львівщини обговорили профілактичні заходи виробничого травматизму

11 червня 2019

У Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбувся семінар з питань охорони праці зі спеціалістами охорони праці державних лісогосподарських підприємств.

У заході взяли участь начальник відділу нагляду у СКС та АПК Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці України у Львівській області Віктор Курило, головні державні інспектори відділу розслідувань та обліку травматизму і відділу нагляду у СКС та АПК, представник Львівського відділення УВД ФСС України у Львівській.

Головний спеціаліст відділу лісових ресурсів, машин та технологій Львівського ОУЛМГ Василь Степанишин поінформував присутніх про стан охорони праці на підприємствах галузі. Мова йшла про зниження рівня виробничого травматизму на лісогосподарських підприємствах, функціонування системи управління охороною праці та ризиками, безпосередню роботу спеціалістів охорони праці з питань безпеки праці.

Також присутні обговорили питання щодо якості проведення навчання та інструктування з охорони праці, забезпечення проведення медичних оглядів працівників, вчасного забезпечення робітників сертифікованим спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту. Разом з тим йшлося про покращення санітарно-побутових умов праці та  дотримання трудової і виробничої дисципліни.

У свою чергу Віктор Курило наголосив присутнім, що охорона праці – це систематична постійна кропітка робота, яка вимагає знань та навиків, професійної підготовки працівників, дотримання вимог та норм нормативно-правових актів з охорони праці, корпоративної відповідальності за стан охорони праці на підприємстві.

Окрім цього, учасники семінару обговорили вимоги  нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.