gov.ua Державні сайти України
Пошук

Волинь: на ТзОВ «Гербор-Холдінг» обговорено виявлені порушення з охорони праці

10 березня 2021

На Волині завершено планову перевірку ТзОВ«Гербор-Холдінг», яке займається виробництвом меблів у м. Володимир-Волинський. Під час заходу державного контролю перевірено додержання вимог законодавства у сфері охорони праці, промислової безпеки та гігієни праці.

Андрій Міцевський, начальник Управління Держпраці у Волинській області, взяв участь у підведенні підсумків перевірки, а також відвідав виробничі цехи підприємства та ознайомився з умови праці працівників, загальна кількість яких становить 678 осіб.

Посадовими особами Управління Держпраці під  час проведення планового заходу державного контролю виявлено ряд порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці. 

Зокрема, виявлено, що службою охорони праці не видаються керівникам структурних підрозділів обов’язкові для виконання приписи. Водії навантажувачів не проходять передрейсовий медичний огляд.

Не проведено експертне обстеження та періодичний технічний огляд 3-х автокранів та автомобільної вишки. Не проведено позачерговий огляд ліфта. Перевіркою виявлено, що відсутня інформація щодо проведення технічного обслуговування внутрішніх газопроводів та газового обладнання паливних за 2020 рік. Також атестацію робочих місць за умовами праці проведено не на всіх робочих місцях.

Під час засідання з підведення підсумків перевірки начальник Управління Держпраці Андрій Міцевський наголосив на необхідності усунення виявлених порушень, які створюють загрозу працюючим.

Керівництво ТзОВ «Гербор-Холдінг» та відповідальні особи підприємства ознайомлені з переліком виявлених порушень та зобов’язані усунути їх у визначені законодавством терміни.