gov.ua Державні сайти України
Пошук

Відбулося засідання Громадської ради при Державній службі України з питань праці в оновленому складі

27 листопада 2020

26 листопада 2020 року відбулося засідання Громадської ради при Державній службі України з питань праці в оновленому складі.

У зв’язку з карантинними обмеженнями новообраний Голова Громадської ради при Держпраці Валентин Маціяшко провів засідання у змішаному форматі. Так, 5 членів Громадської ради при Держпраці взяли участь у засіданні, прийшовши до зали засідань Держпраці, ще 11 – брали участь у засіданні дистанційно, за допомогою ZOOM.

Під час засідання розглянуто ряд важливих питань, зокрема, одноголосно підтримано проєкт Положення про Громадську раду при Держпраці та її Регламент. Проєкти передано на затвердження керівництву Держпраці.

Прийнято рішення щодо створення двох робочих груп у Громадській раді при Держпраці, які працюватимуть у двох напрямах – дотримання законодавства про працю та охорона праці.

Під час заходу заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк наголосила на важливості врахування громадської думки у процесі підготовки організації виконання рішень, які є одним із ключових завдань Громадської ради.