gov.ua Державні сайти України
Пошук

Відбулася онлайн-зустріч Т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка, заступника Голови Держпраці Ігоря Дегнери з Головою Державної інспекції праці Литовської Республіки Йонасом Гріціусом

09 липня 2020

Обговорили питання обміну досвідом щодо захисту відряджених українських працівників на роботу до Литовської Республіки, їх трудових прав, зокрема, щодо працевлаштування в рамках правового поля.

У ході зустрічі Т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко та головний державний інспектор Державної інспекції праці Литовської Республіки Йонас Гріціус обговорили подальші кроки по відновленню тісної взаємодії щодо обміну інформацією про найкращі практики реалізації завдань, покладених на інспекторів праці.

Крім того, заступник Голови Державної служби України з питань праці Ігор Дегнера поділився досвідом підготовки уніфікованих державних інспекторів праці в Україні, спроможних перевіряти дотримання прав найманих працівників у всіх аспектах.

За результатами зустрічі було досягнуто згоди щодо початку спільного інформування громадян України, що виїжджають на роботу до Литовської Республіки, стосовно документів, які підтверджують законне право перебування та працевлаштування на території Литовської Республіки; укладення трудового договору та куди звертатися у випадку порушення трудового законодавства.