gov.ua Державні сайти України
Пошук

В усіх районах Рівненщини триває інформування про переваги задекларованої праці

30 січня 2020

В рамках інформаційної кампанії з детінізації зайнятості в усіх районах Рівненщини тривають різноманітні тематичні заходи. В Управлінні Держпраці у Рівненській області спільно з соціальними партнерами визначили алгоритм максимально ефективного проведення інформдекади. Широкому охопленню роботодавців та працівників сприяє співпраця Управління та державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, територіальних структур Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Державної служби зайнятості, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, об’єднань роботодавців та профспілок.

Під час безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності учасники кампанії наголошують, що інформаційна робота має, насамперед, попереджувальну мету. Роботодавці мають можливість оперативно зреагувати на попередження інспекторів праці, усунути можливі порушення і не наражати себе на штрафи. Водночас, під час інформаційних заходів працівникам роз’яснюють ризики незадекларованої праці.

Загалом на Рівненщині за тиждень проведення кампанії у сфері торгівлі, надання послуг, громадського харчування охоплено інформаційними заходами майже 5 тисяч суб’єктів господарювання.