gov.ua Державні сайти України
Пошук

В управлінні Держпраці у Миколаївській області нагородили учасників Всеукраїнського дитячого конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей»

25 квітня 2019

На передодні Всесвітнього дня охорони праці, 23 квітня 2019 року в управління Держпраці у Миколаївській  області відбулося урочисте нагородження дипломами, подяками та цінними подарунками учасників Всеукраїнського дитячого конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей».

«Ви приклали чимало зусиль для того, щоб опрацювати тему конкурсу. У своїх роботах автори висвітлювали все те, що передбачає збереження життя та здоров’я людини під час трудової діяльності. Ваші роботи викликають емоції та сприяють приверненню уваги громадськості до питань у сфері охорони праці», – сказав начальник управління Держпраці у Миколаївській області Юрій Козловський, звертаючись до учасників конкурсу, та їх батьків, художніх  керівників.

Присутнім було відзначено, що наразі триває активна робота, направлена на сприяння створення належних умов праці на робочих місцях підприємств області. Головна мета якої полягає у збережені здоров’я працездатного населення та сприянні професійно підготовленій молоді реалізовувати свій трудовий потенціал в Україні.

Учасникам заходу розповіли про цьогорічний девіз Дня охорони праці та проблематику, яку він підіймає, нагадали про мету конкурсу малюнків та повідомили про складну процедуру оцінки робіт авторів.

Під час урочистостей окрім лауреатів відзнаки та цінні подарунки отримали учасники конкурсу, твори яких вражають актуальністю розкриття проблемних питань у сфері охорони праці та спонукають до дотримання вимог охорони праці.

Діти розповіли про своє втілення художнього задуму в малюнки та прийоми роботи над візуальним матеріалом.