gov.ua Державні сайти України
Пошук

В Хмельницькому обласному центрі екстреної медичної допомоги – про заходи щодо безпечної експлуатації автотранспорту

13 лютого 2020

Працівникам Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф роз’яснено вимоги безпеки щодо експлуатації автотранспорту (автомобілів швидкої медичної допомоги).

Захід відбувся за участі начальника відділу  нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Хмельницькій області Вадима Франка, старшого інспектора відділу організації діяльності груп реагування Управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Хмельницькій області Вадима Печеноги та головного лікаря  підприємства Олександра Терещука, посадових осіб та працівників закладу.

Під час семінару проаналізовано дорожньо-транспортні пригоди в області, причини аварійності на дорогах та характерні порушення правил дорожнього руху. Обговорено заходи, які необхідно вжити для запобігання ДТП.

Окремо проаналізовано стан виробничого травматизму в соціально-культурній сфері за 2019 рік. Наголошено на профілактичних заходах щодо недопущення виробничого травматизму, причинах та подіях, що призвели до настання нещасних випадків. Детально розглянуто обставини випадків виробничого травматизму, що пов’язані з експлуатацією автомобільного транспорту. Обговорено вимоги нормативних актів у сфері перевезень вантажів (продукції) та впровадження заходів щодо запобігання дорожньо-транспортних пригод.

Звернуто особливу увагу на експлуатацію автотранспорту, а саме забезпечення належного контролю за технічним станом автомобілів, їх повну комплектацію. Наголошено на обов’язковому проведенню передрейсових медичних оглядів водіїв. Допущення до керування автотранспортом тільки тих працівників, які пройшли відповідне навчання і отримали відповідну кваліфікацію до керування транспортними засобами. Забезпечення режиму праці та відпочинку водіїв у відповідності до нормативних вимог.