gov.ua Державні сайти України
Пошук

В Адміністрації Маріупольського морського порту визначили переможців конкурсу «Охорона праці очима дітей»

19 квітня 2019

Щорічно служба охорони праці Маріупольської філії ДП «АМПУ» в рамках заходів, присвячених Всесвітньому Дню охорони праці, проводить конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», в якому в цьому році взяли участь 23 дитини віком від 5 до 18 років. На розгляд журі надійшло 28 робіт, з них 12 малюнків виконані дітками молодшої вікової групи, 16 – старшої вікової групи.

За словами в.о. начальника служби охорони праці Сергія Дем’яносова, конкурсні роботи стосувалися різних аспектів охорони праці та морської безпеки. Критеріїв оцінювання конкурсних робіт було декілька: актуальність теми, практичне значення, доцільність наданих рекомендацій та порад, використання знаків безпеки, оригінальність та оформлення, ступінь самостійності автора у виконанні роботи, якість роботи тощо.

«З кожним роком кількість дітей – учасників даного конкурсу зростає і це дуже приємно, тому що розпочинати виховувати небайдужість до цінності свого життя і здоров’я, життя і здоров’я оточуючих, формувати високу культуру безпеки праці слід ще з раннього дитинства», – розповів Голова первинної Профспілкової організації Маріупольського порту Ігор Анашкін.

Присутній на підбитті підсумків конкурсу представник ГУ Держпраці у Донецькій області  – начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку Дмитро Максимов зазначив, що використання творчих здібностей дітей та залучення до цього процесу їх батьків може бути одним із шляхів вирішення зовсім «недитячих» проблем у сфері охорони праці, а також дієвим методом запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням. Всі переможці отримали відповідні грамоти та грошові винагороди, а решта конкурсантів, були нагороджені заохочувальними призами.

В.о начальника Адміністрації Маріупольського морського порту Сергій Гусаков подякував всіх конкурсантів за творчість та висловив сподівання, що ця добра традиція закладена підприємством у рамках “Всесвітнього дня охорони праці” буде проводжуватися і надалі.