gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Вінниці для безробітних вчергове провели ярмарок вакансій

22 серпня 2019

Фахівець Держпраці взяла активну участь у проведенні Вінницьким міським центром зайнятості ярмарку вакансій для тих, хто має додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», з метою підвищення рівня зайнятості осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці.

Дев’ять представників кадрових служб роботодавців міста пропонували роботу з гідними умовами праці та заробітною платою 5000 – 10000 грн на посадах економіста, бухгалтера, оператора поштового зв’язку, пекаря, оператора заправних станцій,

У співбесідах з роботодавцями взяли участь понад 200 осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, серед них безробітні, які перебувають на обліку у міському центрі зайнятості, а також у Вінницькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Втім, ярмарок вакансій – це не тільки пропозиції щодо працевлаштування. У рамках заходу, фахівець сектору профорієнтації Ганна Доріф провела тренінг на тему: «Адаптація жінок до вимог сучасного ринку праці». У ньому взяли участь 15 жінок із числа зареєстрованих у центрі зайнятості безробітних. Тренінг направлений на підвищення внутрішньої мотивації до активного пошуку роботи, визначення емоційного інтелекту, як важливої складової професійного розвитку, підвищення власної самооцінки, планування майбутнього та постановка цілей.

Задля об’єднання зусиль державної служби зайнятості, Управління Держпраці, інших соціальних партнерів, роботодавців, для забезпечення зайнятості громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, був організований круглий стіл, під час якого презентувалась робота Вінницького міського центру зайнятості із категорією осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Валентина Партій взяла активну участь в обговоренні нагальних питань, що стосуються роботи із даною категорією громадян.

Під час розмови домовились про співпрацю та інформування фахівців установ, громадян, які обслуговуються, інформаційними можливостями, що застосовуються у роботі.