gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Тернополі тривають позапланові перевірки підприємств, які здійснюють технічне обслуговування ліфтів

31 травня 2019

Головний державний інспектор Богдан Коропатницький здійснив позапланову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці у ПП «Тернопільліфт». Підприємство отримало дозвіл на виконання робіт та експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

На підприємстві перевірили наявність документів дозвільного характеру, необхідність одержання яких передбачена законодавством; своєчасне проведення технічних оглядів або експертних обстежень ліфтів; наявність навченого персоналу; наявність засобів колективного та індивідуального захисту та його застосування; наявність призначених працівників, відповідальних за організацію робіт з технічного обслуговування та ремонту ліфтів; наявність положень, інструкцій та інших актів з охорони праці, що діють у межах підприємства та встановлюють правила виконання робіт і поведінки працівників на робочих місцях.

Всього заплановано перевірити 11 підприємств на Тернопільщині, які здійснюють діяльність у сфері технічного обслуговування ліфтового господарства, перевірки яких триватимуть з травня по листопад 2019 р.