gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Тернополі інспектори праці інформують роботодавців та працівників про недопустимість роботи без оформлення трудових відносин

31 січня 2020

З 22 по 31 січня 2020 року у Тернополі та області проводилась масштабна інформаційна кампанія, спрямована на подолання незадекларованої праці у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, адже саме у цих галузях спостерігаються найвищі показники незадекларованої праці.

Інспектори праці роз’яснювали суб’єктам господарювання про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю та інформували про відповідальність за використання незадекларованої праці, допуску до роботи працівників на умовах так званого «стажування» та підміну трудових відносин цивільно-правовими.

Під час візитів інспектори також роз’яснювали роботодавцям та найманим працівникам про дотримання усіх належних соціальних гарантій, а також про особливості ведення документів для чіткого та достовірного обліку робочого часу працівників при роботі у нічний час, святкові дні та надурочно.

Нагадаємо, масштабна інформаційно-роз’яснювальна кампанія, спрямована на легалізацію ринку праці, відбувалась на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.