gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Рівному під час круглого столу з роботодавцями надано практичні поради щодо дотримання вимого трудового законодавства

07 квітня 2023

У Рівному на запрошення обласного об’єднання організацій роботодавців «Роботодавці Рівненщини» заступник начальника Західного міжрегіонального управління Держпраці Алла Рижа та начальник відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності у Рівненській області Маргарита Захарчук взяли участь у партнерській зустрічі представників обласного центру зайнятості, ДПС, органів місцевого самоврядування та суб’єктів підприємницької діяльності регіону.

З метою запобігання порушень законодавства у сфері праці та зайнятості роботодавцям було надано практичні поради та консультації з питань дотримання зарплатних та соціальних гарантій перед працівниками під час дії воєнного стану.

Посадовці Західного міжрегіонального управління Держпраці наголосили, що взаємодія між роботодавцями та державними контролюючими органами, органами місцевого самоврядування, діяльність яких спрямована на дотримання законодавства та відновлення економіки, є дуже важливою. Окремо акцентували роботодавцям на перевагах легального працевлаштування, застерегли щодо ризиків примусової праці, а також щодо недопущення дискримінації та мобінгу на роботі.

Наприкінці заходу було надано відповіді на запитання присутніх та практичні поради щодо врегулювання трудових відносин в умовах воєнного стану.