gov.ua Державні сайти України
Пошук

У прямому телеефірі начальник Управління Держпраці у Кіровоградській області Сергій Подорожний: про нагальні питання з охорони праці

25 лютого 2019

Під час трансляції у прямому ефірі програми «Ранкова кава» на суспільному телебаченні начальник Управління Держпраці у Кіровоградській області Сергій Подорожний звернувся до мешканців області із застереженнями щодо самовільного встановлення газового обладнання, розповів, як розпізнати витік газу в помешканні, що робити та куди звертатися у даній ситуації.

Сергій Подорожний повідомив телеглядачам, що  у січні 2019 року в Україні сталося 14 аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті, у яких постраждало 34 особи, із них 16 осіб смертельно, при цьому усі отруїлись чадним газом.

У Кропивницькому (грудень 2018 – січень 2019) сталося дві аварії, внаслідок яких зруйновано чотири квартири та загинула ціла родина.

Начальник Управління також проанонсував журналістам та телеглядачам підведення підсумків 27 лютого конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці – очима дітей», спрямованого на популяризацію безпечної праці серед молоді.