gov.ua Державні сайти України
Пошук

У ПрАТ «АВІАКОМПАНІЯ «МІЖНАРОДНІ АВІАЛІНІЇ УКРАЇНИ» відбулося чергове засідання комісії із спеціального розслідування групового нещасного випадку зі смертельними наслідками

13 січня 2020

Сьогодні у ПрАТ «АВІАКОМПАНІЯ «МІЖНАРОДНІ АВІАЛІНІЇ УКРАЇНИ» відбулося чергове засідання комісії із спеціального розслідування групового нещасного випадку зі смертельними наслідками, що стався 08.01.2020 року під час виконання авіарейсу Тегеран – Київ, внаслідок якого загинуло 176 осіб, серед яких – 9 членів екіпажу.

На засіданні комісії були присутні члени сімей потерпілих. Родичам загиблих  було роз’яснено їхні права та обов’язки відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337 та Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Ознайомлено з ходом розслідування, поінформовано про соціальні гарантії членам сімей потерпілих внаслідок нещасного випадку та їх  права на страхові виплати, у разі визнання нещасного випадку таким, що пов’язаний з виробництвом.

Робота комісії зі спеціального розслідування триває.