gov.ua Державні сайти України
Пошук

У міськраді Кропивницького з’ясовували, чому підприємства нараховують зарплату менше мінімальної

09 серпня 2019

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Управління Держпраці в Кіровоградській області Тетяна Пасічник взяла участь у засіданні міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. Під головуванням начальника відділу з питань праці міської ради м. Кропивницького Миколи Рибака робоча група заслухала керівників підприємств, установ, організацій Кропивницького, які нараховували найманим працівникам зарплату, у розмірі нижче законодавчо встановленої мінімальної.

Із запрошених на засіданні були присутні представники ТОВ «Експертно правова компанія «Юрекс»(агенство нерухомості), ТОВ «Техно – регіон», ПП «Помічник – 91», ТОВ «КФ» Східні ласощі», ТОВ «ФЗП», ТОВ «Вс вітає».

Члени робочої групи заслухали пояснення присутніх, чому працівники очолюваних ними підприємств отримують зарплату, менше мінімальної. В той же час, прозвучало на засіданні, деякі з них мають чималі, і навіть мільйонні прибутки.

Тетяна Пасічник в ході бесід надала короткі консультації підприємцям, а також застерегла їх від порушень трудового законодавства. Робоча група зорієнтувала керівників на підняття зарплати до рівня середньої по області в розрізі галузей.