gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Харкові відбулося чергове засідання комісії зі спеціального розслідування групового нещасного випадку, що стався з працівниками КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»

13 жовтня 2020

12 жовтня 2020 року у м. Харків під головуванням т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка відбулося чергове засідання комісії із спеціального розслідування групового нещасного випадку зі смертельними наслідками, що стався у КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ».

Нагадуємо, 27 липня 2020 року під час виконання планових робіт на мулових майданчиках міських очисних споруд водовідведення №2 КП “ХАРКІВВОДОКАНАЛ” загинули чотири працівники – оператор, інженер, механік та слюсар-ремонтник підприємства.

За результатами розслідування комісія прийняла рішення скласти та підписати тимчасові акти за формою Н-1 на кожного потерпілого для здійснення страхових виплат, так як наявні обставини, за яких нещасний випадок визнається пов’язаним з виробництвом.

Після затвердження тимчасових актів керівником Держпраці, згідно з пунктом 47 Порядку, їх буде надіслано членам сімей загиблих.