gov.ua Державні сайти України
Пошук

У ГУ Держпраці у Херсонській області відбулась семінар-нарада з питань охорони праці за участю заступника Голови Держпраці Ігоря Шумелюка

01 лютого 2019

Сьогодні, за участю заступника Голови Державної служби України з питань праці Ігоря Шумелюка та керівників відділів та управлінь Головного управління Держпраці у Херсонській області відбулась семінар-нарада з питань охорони праці. 

Розпочинаючи засідання, начальник Головного управління Держпраці у Херсонській області Віталій Берлим зазначив, що наразі державна політика в галузі охорони праці базується на принципах пріоритету життя і здоров’я працівників, повної відповідальності роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці. Питання створення безпечних умов праці, профілактики виробничого травматизму та профзахворювань на виробництві були, є і будуть головним пріоритетом в нашій роботі.

Під часзаходу, Ігор Шумелюк акцентував увагу присутніх на таких питаннях, як законодавство України з питань охорони праці, дозвільна система, ринковий нагляд, технічні регламенти, що відносяться до сфери відповідальності Держпраці, правові аспекти діяльності державних інспекторів та ін.

Крім того, він роз’яснив керівникам підрозділів Головного управління сучасні підходи щодо наглядової діяльності з охорони праці на підприємствах, установах, організаціях, дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

«Одним з основних напрямів роботи має стати ідентифікація небезпек, оцінювання та аналіз виробничих ризиків, впровадження запобіжних (попереджувальних) заходів і засобів їх виникнення», – зазначив Ігор Шумелюк.

В кінці зустрічі посадовим особам Головного управління були надані ґрунтовні відповіді на численні запитання.