gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Чернівцях узгоджено спільні дії задля подолання незадекларованої праці в регіоні

24 червня 2022

Суттєве зменшення неофіційної праці в регіоні – основна стратегічна мета інформаційної кампанії «Виходь на світло», яка незабаром розпочнеться.

А це можливо лише за умови максимальної поінформованості роботодавців та працівників щодо небезпек неофіційної праці для них самих та для країни загалом, адже економіка держави знекровлена через російське вторгнення. На цьому наголосила на засіданні робочої групи заступниця начальника Управління Держпраці Галина Кушнір.

Засідання відбулося за активної участі представників ГУ ПФУ, ГУ ДПС, ГУ Держпродспоживслужби, обласного центру зайнятості, Укртрансбезпеки, обласної ради профспілок.

У ході ділового спілкування обговорено та скориговано План спільних заходів щодо зниження рівня незадекларованої праці, а також подальшу взаємодію у рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло».

Узгоджено, що інформування роботодавців відбуватиметься мобільними групами, до яких увійдуть фахівці усіх представлених на засіданні  відомств. Інформаційною роботою спробують охопити підприємства різних форм власності, які працюють у різних галузях економіки.

Окрема увага в інформаційній роботі надаватиметься релокованим підприємствам. Частина з тих, що вже переїхали на Буковину, відновили роботу. А відповідно зросла кількість вакансій, пропонованих суб’єктами господарювання.