gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Чернівцях для працівників водоканалу провели тренінг щодо безпечного виконання робіт у колодязях

30 вересня 2022

Посадовці Управління Держпраці провели тренінг для працівників «Чернівціводоканал» з метою зменшення випадків виробничого травматизму при виконанні робіт підвищеної небезпеки у замкнутому просторі.

У ході тренінгу посадовці ознайомили учасників зі статистикою нещасних випадків, що мали місце на підприємствах області цьогріч, надали актуальну інформацію щодо їх причин та наслідків.  

Окремо наголосили відповідальним особам та учасникам тренінгу на загальних вимогах щодо організації виробничого процесу на підприємстві водопровідно-каналізаційного господарства.

Деталізували на забезпеченні безпечного виконання робіт, контролі газоповітряного середовища під час виконання таких робіт, забезпеченні працівників засобами колективного та індивідуального захисту, наявності та справності технологічного обладнання, а також на проходженні відповідних інструктажів при виконання робіт підвищеної небезпеки та на дотримання належної виробничої дисципліни.

У практичній частині тренінгу працівники дільниці здійснювали монтування врізного хомута зі встановленням запірної арматури у систему водопроводу. Перед тим було обговорено організацію робіт та підготовку до їх виконання.

У підсумку тренінгу було зазначено, що створення здорових та безпечних умов праці для працівників убезпечить настання випадків виробничого травматизму на будь якому підприємстві, в установі чи організації регіону.