gov.ua Державні сайти України
Пошук

У Черкаській області триває регіональний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

13 лютого 2019

Мистецьке змагання проводиться з метою популяризації культури безпечної праці серед молоді, формування у підростаючого покоління через творчі здібності і допитливість розуміння значущості збереження життя і здоров’я працівників в процесі трудової діяльності.

На малюнках діти застерігають дорослих і однолітків щодо поведінки у небезпечних зонах, в екстремальних умовах, наголошують на важливості дотримання вимог охорони праці на виробництві, у сільському господарстві, на будівельних майданчиках, на висоті тощо. Автори робіт акцентують увагу на застосуванні працівниками спецодягу, на необхідності знань про предмети першої необхідності у разі настання нещасних випадків.

Обласний відбірковий тур триватиме до 15 лютого 2019 року. Творчі роботи вже надіслали учні більш ніж 40 навчальних закладів, у тому числі музичних шкіл, арт-гуртків, шкіл-інтернатів, коледжів, ліцеїв, навчально-виховних комплексів, гімназій.

У кожній віковій категорії будуть визначені 3 найкращі роботи, які візьмуть участь у всеукраїнському фіналі, що відбудеться у березні. Юні художники змагаються за перемогу у трьох вікових категоріях: 6 – 10 років, 11 – 14 років та 15 – 18 років.

Нагороди переможці отримають 28 квітня на урочистому засіданні з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці.

Активну участь у конкурсі малюнку взяли учні кількох шкіл м. Звенигородка, м. Сміла, м. Чорнобай, м. Золотоноша. Найбільше мистецьких доробків надіслано учнями Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №18 імені В’ячеслава Чорновола, Тальнівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, Бабанської дитячої музичної школи.