gov.ua Державні сайти України
Пошук

Тернопільщина: за підсумками планової перевірки з охорони праці у ТОВ «Зорі Прикарпаття» відбулась нарада

11 вересня 2019

У селі Острів Тернопільського району за місцем провадження виробничої діяльності (елеватор) ТОВ «Зорі Прикарпаття» відбулась нарада за підсумками планової перевірки додержання законодавства у сфері промислової безпеки, охорони праці, яка тривала з 3 по 6 вересня 2019 року. Під час перевірки інспектори виявили 30 порушень, призупинили експлуатацію електротельфера, до адміністративної відповідальності притягнено 2 посадових осіб.

У нараді  взяли участь: головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Тернопільській області Ірина Корнійчук, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці в Івано-Франківській області Микола Олексюк, директор з виробництва Олександр Махновецький, керівники структурних підрозділів.

Під час заходу обговорили питання стану охорони праці на елеваторі. Ірина Корнійчук надала роз’яснення щодо впровадження на підприємстві оперативного контролю за станом охорони праці (трьохступеневий), проведення протиаварійних тренувань згідно з ПЛАС.

Микола Олексюк проаналізував стан виробничого травматизму в переробній галузі за останніх два роки та основні  причини настання нещасних випадків на виробництві.

Директор з виробництва підприємства Олександр Махновецький призначив відповідальних за кожне порушення і встановив терміни виконання.
Керівникам структурних підрозділів наголосили на необхідності посилити контроль за додержанням працівниками вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, своєчасно виявляти можливості виникнення небезпечних ситуацій на виробництві, постійно привертати увагу кожного працівника до цих важливих питань, це в свою чергу сприятиме роботі без аварій і травм.