gov.ua Державні сайти України
Пошук

Тепер спеціалістів з охорони праці готуватимуть в одному з ВНЗ Черкас

05 квітня 2019

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України (НУЦЗ України) проводить навчання за спеціальністю «Цивільна безпека» спеціалізація «Охорона праці».

Освітньо-професійна програма «Охорона праці» дозволяє фахівцю (інспектору, інженеру з охорони праці) комплексно здійснювати контроль за додержанням законів, інших нормативно-правових актів з охорони праці, виконання роботодавцем і уповноваженими ним посадовими особами заходів щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням. Знання, здобуті випускником, дадуть йому змогу працевлаштуватися в установах, пов’язаних із захистом життя і здоров’я людини на робочому місці.

Випускники факультету пожежної безпеки працевлаштовуються в органах та підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій та інших силових структурах, на підприємствах, установах, в організаціях, займаючи посади експертів з охорони праці, інженерів з охорони, аудиторів з систем управління безпекою праці, спеціалістів з оцінки умов праці на робочих місцях, в професійних аварійно-рятувальних службах.

З правилами прийому можна ознайомитися на офіційному сайті інституту в розділі «Абітурієнту»