gov.ua Державні сайти України
Пошук

Співпрацю між ГУ Держпраці та ГУ ДМС у Харківській області закріплено підписанням двосторонньої угоди

22 квітня 2019

19 квітня 2019 року, в рамках операції «Мігрант», начальником ГУ Держпраці у Харківській області Володимиром Рожанським та начальником ГУДМС в області Олександром Тімоновим підписано двосторонню Угоду про співпрацю.

Предметом Угоди є взаємодія і співпраця між Головними управліннями у напрямі організації та проведення спільних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, які є іноземними громадянами, а також виявлення серед них порушників діючого міграційного та трудового законодавства України.

В рамках Угоди вже відбувся спільний захід, під час якого було виявлено п’ять робітників, які працювали без офіційного працевлаштування.

Також під час спільної перевірки законності перебування іноземних громадян на території України із працівниками УСБУ, співробітниками Головного управлінням Держпраці у Харківській області та Головного Управління ДМС України в Харківській області, виявлено громадянина Вірменії – порушника міграційного законодавства, який працював у місцевій пекарні без відповідних дозволів на роботу та офіційного працевлаштування.

Нагадуємо, що практичний етап операції “Мігрант” розпочато з 16 березня цього року.