gov.ua Державні сайти України
Пошук

Співпраця з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) з питань протидії торгівлі людьми

23 липня 2020

Однією з основних функцій інспекторів праці в протидії трудовій експлуатації є підвищення рівня обізнаності населення шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів, спрямованих на виявлення та усунення причин та передумов, що сприяють торгівлі людьми.

За результатами роз’яснювальної роботи були офіційно оформлені трудові відносини з 219 працівниками.

У 2018 році у межах проєкту: «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» та сприяння реалізації Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, проведено навчання на тему: «Відпрацювання ефективних методів взаємодії НМВ у сфері протидії торгівлі людьми у Київському регіоні», до якого були залучені представники Держпраці.

Протягом 2019 року за сприяння Міжнародної організації з міграції (МОМ) відбулись навчання та тренінги для інспекторів праці всіх областей України з питань протидії торгівлі людьми. Зокрема, інспектори праці взяли участь у навчальному тренінгу «Виявлення, ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми та співпраця з іншими суб’єктами взаємодії у наданні допомоги постраждалим». Всього у вищезазначених навчаннях взяли участь 151 інспектор праці Держпраці та її територіальних органів.