gov.ua Державні сайти України
Пошук

Співпраця з Міжнародною організацією праці (МОП)

23 липня 2020

У 2004 р. Україна ратифікувала конвенції Міжнародної організації праці (МОП) про інспекцію праці – Конвенцію N 81 1947 року про інспекцію праці у промисловості й торгівлі (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/993_036#Text) і Конвенцію № 129 1969 року про інспекцію праці в сільському господарстві (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/993_114#Text).

МОП надає технічну підтримку Україні через цільові проєкти технічного співробітництва з метою належного застосування міжнародних стандартів з питань інспекції праці та підвищення ефективності і результативності інспекції праці.

Державна служба України з питань праці, створена у 2015 році, отимала і отримує технічну допомогу з боку МОП в рамках таких проєктів:

2016-2018 рр. Проєкт МОП «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» (https://www.ilo.org/wcmsp5/groups/public/—europe/—ro-geneva/—sro-budapest/documents/publication/wcms_522946.pdf)

2017-2019 рр. Проєкт ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» (https://www.ilo.org/budapest/what-we-do/projects/enhancing-labadmin-ukraine/lang–en/index.htm)

2020-2022 рр. Проєкт ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» (https://www.ilo.org/budapest/what-we-do/projects/declared-work-ukraine/lang–en/index.htm)

Проєкт ЄС-МОП у соцмережах: Facebook (https://www.facebook.com/shd4Ukraine) , Youtube (https://bit.ly/2YKaLfV)

Заходи Проєкту МОП:

Протягом липня 2020 року Проєкт ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» проводить марафон онлайн-тренінгів з міжнародних і європейських стандартів з питань праці. Переглянути онлайн-тренінги можна за посиланням:
Youtube (https://bit.ly/2YKaLfV) або на сторінці Проєкту Проєкт ЄС-МОП у Facebook (https://www.facebook.com/shd4Ukraine).

Програма тренінгів.