gov.ua Державні сайти України
Пошук

Рівненщина: вимоги використання засобів індівідуального захисту роз’яснено працівникам ПП “Виробничо-конструкторе об’єднання “МААНС”

24 листопада 2021

Як правильно застосовувати засоби індівідуального захисту, роз’яснили на тематичному семінарі працівникам ПП “Виробничо-конструкторське об’єднання “МААНС” фахівці Управління Держпраці у Рівненській області.

Зокрема, учасникам превентивного заходу було наголошено на вимогах охорони та гігієни праці при виборі та використанні засобів колективного та індивідуального захисту з метою зменшення впливу шкідливих та небезпечних виробничих факторів.

Лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління наголосив на особливостях проведення попереднього (періодичного) медичних оглядів як однієї з основних складових забезпечення динамічного спостереження за станом здоров’я працівників, а також своєчасного попередження виробничо зумовлених професійних захворювань (отруєнь).

Посадовці окреслили особливості роботи підприємств та організацій в площині дотримання санітарно-протиепідемічних заходів як складової запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 під час оголошення карантинних обмежень. Зокремаучасники семінару обговорили питання масової кампанії вакцинації, основною метою якої є зниження смертності від коронавірусної хвороби COVID-19 та запобігання розвитку серйозних ускладнень для здоров’я населення, спричинених коронавірусною хворобою COVID-19.