gov.ua Державні сайти України
Пошук

Рівненщина: у сільгосппідприємствах «Хлібороб», «Україна» та «П’ятигірське» наголошено на вимогах безпеки весняно-польових робіт

12 березня 2021

Превентивні заходи із суб’єктами господарювання сільськогосподарської галузі провели у Здолбунівському районі посадові особи відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Рівненській області. Зокрема, побували у ПСП «Хлібороб», ПСП «Україна», ФГ «П’ятигірське». Головні питання превенції – дотримання вимог безпеки під час проведення весняно-польових робіт, організації безпечної експлуатації, технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів і обладнання сільськогосподарського виробництва, належне оформлення трудових відносин і переваги легальної праці.

Працівникам господарств було наголошено на вимогах «Правил охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва», а також «Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві». Зокрема роз’яснено питання:

експлуатації сільськогосподарської техніки;
безпеки під час використання пестицидів та мінеральних добрив;
безпеки під час обробітку ґрунту, сівби, садіння і догляду за посівами.

Крім того, працівникам сільськогосподарських підприємств наголошено на суворому дотриманні вимог Правил дорожнього руху України під час виконання робіт.