gov.ua Державні сайти України
Пошук

Рівненщина: роботодавцям нагадали, що стажування без оформлення трудових відносин – це порушення

08 липня 2020

В рамках комплексної превенції фахівці Управління Держпраці у Рівненській області здійснили інформаційні відвідування суб’єктів господарювання у сфері торгівлі, що працюють в ТРЦ «Злата Плаза». У спілкуванні з роботодавцями та працівниками завідувач сектору експертизи умов праці Управління Катерина Жарська та головний державний інспектор Оксана Андрійчук робили три головні акценти: необхідність оформлення трудових відносин, дотримання вимог гігієни та безпеки праці і виконання протиепідемічних заходів.

Як з’ясувалося під час попереднього моніторингу, в «Злата Плазі» знову набула популярності така неофіційна форма зайнятості як стажування. Зокрема, інспектори зафіксували 13 осіб, що «стажуються» без оформлення трудових відносин. Фахівці Управління наголосили на необхідності оперативного усунення порушення.

Управління Держпраці нагадує: стажування без оформлення трудових відносин є порушенням трудового законодавства і тягне за собою штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат – 47 230 гривень.