gov.ua Державні сайти України
Пошук

Рівненщина: напрями співпраці визначили Управління Держпраці, Служба у справах дітей та відділ ювенальної превенції ГУ Нацполіції області

30 серпня 2019

Про спільні заходи, спрямовані на додержання в області законодавства про працю неповнолітніх, йшлося на робочій зустрічі представників Управління Держпраці у Рівненській області, Служби у справах дітей Рівненської ОДА та відділу ювенальної поліції ГУ Нацполіції в Рівненській області.

Начальник відділу праці Управління Юрій Морозюк, начальник Служби Віктор Марчук та начальник відділу ювенальної превенції Ірина Чорна обговорили механізми взаємодії та визначили першочергові завдання в контексті посилення контролю за додержанням відповідного законодавства та недопущення використання дитячої праці.

Зокрема, учасники зустрічі окреслили шляхи активізації роз’яснювальної роботи та заходи, спрямовані на посилення обізнаності дітей, батьків, роботодавців. Фахівці конкретизували види інформації, які є важливими для обміну між сторонами-партнерами. Зокрема, йшлося про оперативні дані про випадки виявлення фактів використання нелегальної праці неповнолітніх.