gov.ua Державні сайти України
Пошук

Рівненщина: на АЗС у двох суб’єктів господарювання виявлено нелегальних працівників

30 березня 2021

Протягом тижня, з 22 по 26 березня, на виконання доручення Прем’єр-Міністра України, фахівці Управління Держпраці у Рівненській області провели позапланові заходи державного нагляду (контролю) у 16 суб’єктів господарювання, які здійснюють зберігання та роздрібну торгівлю пальним. Посадовці перевірили 45 об’єктів, що розташовані на території області.

Під час перевірок фахівці інспектували додержання суб’єктами господарювання вимог у сфері охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці та оформлення трудових відносин.

Два заходи проведено разом із представниками Нацполіції. Під час відпрацювання посадові особи Управління Держпраці виявили неналежне оформлення трудових відносин у 2 суб’єктів господарювання. У результаті заходів видано акти перевірок та обов’язкові до виконання приписи.

До адміністративної відповідальності притягнуто 6 посадових осіб. Готуються матеріали до адміністративно суду щодо вжиття заходів реагування шляхом заборони експлуатації обладнання та виконання робіт підвищеної небезпеки.

Під час проведення позапланових заходів першочергово звертається увага на наявність дозвільних документів та декларацій відповідності на виконання робіт підвищеної небезпеки, експлуатацію механізмів, устатковання, проведення ідентифікації та декларування об’єктів підвищеної небезпеки. Також фахівці Управління перевіряють питання навчання працівників, забезпечення їх засобами індивідуального та колективного захисту тощо.