gov.ua Державні сайти України
Пошук

Привітання з Днем працівників сільського господарства України

18 листопада 2017

Шановні працівники сільського господарства України!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!  

У цей святковий день ми маємо нагоду подякувати землі і тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Господарників сіл не дарма називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави.

В останні роки, завдяки наполегливості та умілому управлінню, досягнення в сільському господарстві стають загальновизнаними. Але разом з цим, саме сільське господарство є однією з найбільш травмонебезпечних галузей.

За 10 місяців 2017 року в сільському господарстві зареєстровано 35 нещасних випадків зі смертельними наслідками пов’язані з виробництвом, що складає 59 відсотків від кількості усіх нещасних випадків в галузі агропромислового виробництва. Найбільш травмонебезпечною професією галузі є трактористи, які отримують травми під час виконання робіт у полі.

Шановні працівники сільського господарства та  сільськогосподарського виробництва, щиро вітаю вас зі святом і бажаю успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні! І як кажуть самі господарники, хай в усіх буде хліб і до хліба на столі!

З повагою

Голова Держпраці

Роман Чернега