gov.ua Державні сайти України
Пошук

Про права на пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах праці працівників, зайнятих стоматологічною практикою говорили на радіо у Миколаєві

08 лютого 2019

На передодні Міжнародного дня стоматолога під час ранкового ефіру  Українського радіо: Миколаїв (92 FM) йшлось про пільги та компенсації, передбачені чинним законодавством для працівників, зайнятих  стоматологічною практикою.

Ведучі Світлана Вовк та Денис Бобков разом з гостем студії Людмилою Радченко, начальником відділу з питань експертизи умов праці управління Держпраці у Миколаївській області, визначили негативні чинники, які впливають на організм  працівників стоматологічних кабінетів та заходи, направленні на попередження їх негативної дії.

Людмила Радченко акцентувала увагу на тому, що для відшкодування впливу несприятливих чинників, що діють  на організм людини під час трудової діяльності, чинним законодавством передбачено застосування системи пільг та компенсацій.  Зазначена система є складовою частиною комплексу заходів з охорони праці стосовно забезпечення безпечних і здорових умов праці. Щодо окремої групи працівників, зайнятих  стоматологічною практикою, зазначена система передбачає право на додаткові відпустки та  скорочену тривалість  робочого тижня.

Слухачам було повідомлено  про  порядок надання вищезазначених пільг та компенсацій. Дізнатися докладніше можна за посиланням.