gov.ua Державні сайти України
Пошук

Про охорону праці йшлося під час наради з підприємцями, які надають послуги, пов’язані з лісівництвом

20 грудня 2017

Про безпеку та охорону праці  під час лісозаготівельних робіт йшлося на нараді, яка відбулася за участі фахівців Головного управління Держпраці у Львівській області.

На заході були присутні представники державних лісогосподарських підприємств Львівської області, а також суб’єктів підприємницької діяльності, що надають послуги, пов’язані з лісівництвом.

Головний спеціаліст відділу використання лісових ресурсів Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Мусійовський зазначив, що лісозаготівельна галузь належить до однієї з найбільш травмонебезпечних в Україні. Отже, збереження життя та здоров’я працівників повинно бути пріоритетом у діяльності  кожного підприємства. Він ознайомив учасників наради з проектом нового нормативно-правового акта з охорони праці.

«Відповідно до проекту, який планується затвердити уже найближчим часом, ви відповідатимете за  кожну людину, яка працює та виконує будь-яку роботу на території вашого підприємства», – наголосив Андрій Мусійовський.

Начальник відділу нагляду в АПК та СКС ГУ Держпраці у Львівській області Віктор Курило вказав на необхідність проведення інструктажів для працівників та забезпечення їх спецодягом і засобами індивідуального захисту. Кожен працівник, – зазначив доповідач, – повинен дотримуватися вимог з охорони праці. Він розповів про заходи, яких слід вживати для недопущення виробничого травматизму, та основні причини  настання нещасних випадків.

Також фахівець ГУ Держпраці у Львівській області  наголосив, що на сьогодні строку давності для проведення розслідування нещасних випадків на виробництві немає. «До Головного управління Держпраці  звертаються навіть потерпілі чи їх родичі щодо випадків, які трапились понад 40 років тому. Саме тому наполегливо прошу вас усіх не намагатися приховувати нещасний випадок»,– резюмував він.