gov.ua Державні сайти України
Пошук

ПРЕС-АНОНС

26 грудня 2018

28 грудня 2018 року о 10.00  відбудеться засідання колегії Державної служби України з питань праці.

На засіданні колегії буде розглянуто питання «Узагальнення судової практики, сформованої Верховним Судом щодо справ, учасниками яких є Держпраці та її територіальні органи»; «Про стан виконання  Головними управліннями (Управліннями)  Держпраці вимог Порядку проведення  технічного розслідування  обставин та причин виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу  в побуті»; «Про стан виконання  Головними управліннями (Управліннями)  Держпраці вимог Порядку  проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві»; «Стан держаного нагляду на підприємствах гірничо-рудної промисловості»; «Звіт про результати роботи сектору внутрішнього аудиту Держпраці у 2018 році»; «Про План роботи колегії Держаної служби України з питань праці на І півріччя 2019 року».

Участь у засіданні колегії візьмуть начальники територіальних управлінь Держпраці, керівники державних підприємств, установ та організацій, що входять до сфери управління Держпраці.

Адреса проведення засідання: м. Івано-Франківськ, вулиця Є. Коновальця, 35, конференц-зал Івано-Франківського Університету права імені Короля Данила Галицького.