Правильність обліку вибухових речовин промислового призначення – під особливою увагою
06 березня 2019Фахівцями відділу гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Запорізькій області спільно з представниками Управління служби безпеки України, Шевченківського і Заводського відділів Національної поліції та Державної служби надзвичайних ситуацій проведено перевірки правильності обліку, зберігання і наявності вибухових матеріалів промислового призначення на складах ПрАТ «Промвибух», АТ «Мотор Січ», ПАТ «Запоріжсталь», ЗМКБ «Прогрес» ім. академіка А. Г. Івченка.
Під час комісійного обстеження особлива увага приділялась:
- відповідності місць і умов зберігання вибухових матеріалів промислового призначення вимогам нормативно-правових актів з охорони праці та відомчих актів з промислової безпеки;
- наявності відповідних дозвільних документів;
- стану обліку вибухових речовин і засобів ініціювання;
- стану протипожежного та протиаварійного захисту.
За результатами обстежень складені відповідні акти по кожному з підприємств, у яких зафіксовано правільність обліку вибухових речовин і засобів ініціювання та що склади є придатними для зберігання в них вибухових матеріалів промислового призначення.