gov.ua Державні сайти України
Пошук

Правомірність дій Головного управління Держпраці у Львівській області підтвердив суд

11 травня 2017

Львівський окружний адміністративний суд підтвердив правомірність дій ГУ Держпраці у Львівській області щодо Приватного акціонерного товариства “Перемишлянський приладобудівний завод “Модуль”.

Уповноважені особи ГУ Держпраці у Львівській області наклали штраф у розмiрi 58 000 грн. на ПАТ «Перемишлянський приладобудівний завод “Модуль” за порушення вимог трудового законодавства. На підприємстві не дотримано розмір мінімальної заробітної плати у повному обсязі, також працівники не отримували доплату за роботу в нічний час та оплату у подвійному розмірі за роботу у святкові i неробочі дні.

Натомість у липні 2016 року підприємство звернулося до Львівського окружного адміністративного суду з позовом до ГУ Держпраці у Львiвськiй областi про визнання протиправною i скасування постанови начальника ГУ Держпраці у Львiвськiй області про накладення штрафу у розмiрi 58000 гривень.

Колегія суддів Львівського окружного адміністративного суду не задовільнила апеляційну скаргу ПАТ «Перемишлянський приладобудівний завод “Модуль”. Суд дійшов висновку, що покликання позивача на незаконність проведення перевірки, а відтак і незаконність винесеної за її результатами постанови про накладення штрафу, є безпідставними та необґрунтованими. Позапланова перевірка проводилася службовими  особами ГУ Держпраці у Львівській області на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачений законом.