gov.ua Державні сайти України
Пошук

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту наказу Міністерства соціальної політики України „Про затвердження Змін до Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом”

22 травня 2017

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднюється проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Змін до Правил охорони праці під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом», розроблений Державною службою України з питань праці згідно з вимогами статті 28 Закону України «Про охорону праці».

Проект акта підготовлено з метою правового регулювання охорони праці з урахуванням сучасного соціально-економічного стану України, усунення недоліків чинних Правил та підвищення рівня промислової безпеки та охорони праці в галузі. Розроблення проекту акта відбувається шляхом внесенням змін до чинних Правил.

Регуляторний акт та аналіз його регуляторного впливу оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці: www.dsp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій або електронній формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту наказу за адресою: 01601,      м. Київ, вул. Десятинна, 14, Державна служба України з питань праці, e-mail:  dsp@dsp.gov.ua.

Аналіз регуляторного впливу

Порівняльна таблиця

Зміни до Правил охорони праці під час розробки коросних копалин відкритим способом 

Пояснювальна записка 

Проект наказу