gov.ua Державні сайти України
Пошук

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту наказу Міністерства соціальної політики України „Правила охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві ”

15 листопада 2017

Проект наказу Міністерства соціальної політики України „Про затвердження Правил охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві” розроблено Державною службою України з питань праці відповідно до статті 43 Конституції України та Закону України „Про охорону праці”. Чинні на сьогодні Правила техніки безпеки і виробничої санітарії в цукровій промисловості, що затверджені постановою Президії ЦК Профспілки робітників харчової промисловості від 30 квітня 1972 року (протокол № 4) та Міністерством харчової промисловості СРСР 19 вересня 1972 року (НПАОП 15.8-1.28-72), потребують перегляду та доопрацювання з метою приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства України.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту наказу приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за адресою:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: dsp@dsp.gov.ua; факс/тел.: (044) 279-05-52.

Проект наказу оприлюднений шляхом розміщення на офіційному             веб-сайті Держпраці: www. dsp.gov.ua (розділ „Діяльність” → підрозділ „Регуляторна діяльність”).

Проект наказу

Правила

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу