gov.ua Державні сайти України
Пошук

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України та Ради Міністрів УРСР”

22 липня 2015

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення

проекту постанови Кабінету Міністрів України

„Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України та Ради Міністрів УРСР”

Проект постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України та Ради Міністрів УРСР” підготовлено з метою приведення змісту постанов Кабінету Міністрів України від 17.11.1997 № 1290 „Про затвердження Списків виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці”, від 21.02.2001 № 163 „Про затвердження Переліку виробництв, цехів, професій і посад із шкідливими умовами праці, робота в яких дає право на скорочену тривалість робочого тижня”, від 01.08.1992 № 442 „Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці” до вимог статті 13 Закону України „Про пенсійне забезпечення” та статті 33 Закону України „Про охорону праці”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту постанови приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Державна служба України з питань праці, 01025, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: dpu.group@ukr.net; факс/тел.: (044) 248-77-77.

Проект акта оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці: www. dsp.gov.ua (розділ „Діяльність” → підрозділ „Регуляторна діяльність”).

 

 

 

Голова                                                                                                                                                           Р. Чернега