gov.ua Державні сайти України
Пошук

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення”

22 жовтня 2015

 Проект постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення” доопрацьовано за результатами узгоджувальної наради за участі представників СПО роботодавців на національному рівні, ПОС об’єднань профспілок та Мінекономрозвитку.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту постанови приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення за наступною адресою:

Державна служба України з питань праці, 01025, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: dpu.group@ukr.net; факс/тел.: (044) 248-77-77.

Проект акта оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці: www. dsp.gov.ua (розділ „Діяльність” → підрозділ „Регуляторна діяльність”).

 

 

 

Голова                                                                                                                                      Р. Чернега